Послуги
 
Законодавство
 
Юридична консультація
 
Контакти
 
Статті
 
АДМІНІСТРАТИВНІ СПРАВИ юридична фірма Харків
МАЙНОВІ СПРАВИ
 
ЮРИДИЧНА КОНСУЛЬТАЦІЯ
 
 
Сімейні справи
 
КРИМІНАЛЬНІ СПРАВИ
ЗЕМЕЛЬНІ СПРАВИ Трудові справи ДТП
     
     
 
РОЗДIЛИ  
 
  Послуги
 
  Законодавство
 
  Юридична консультація
 
  Контакти
 
  Статті
 
(093) 617-03-95
НОВИНИ  
     
  Податкові спори ЮК м. Харків  
  03.05.2008  
     
  Готуємося до звільнення?  
  04.03.2008  
     
  Як поступати при ДТП?  
  04.03.2008  
     
  Скупий платить двічі  
  04.03.2008  
     

 

Головна » Статті
Юридична консультація  

Юридична консультація Харків

Юридична консультація, вчасно отримана у грамотрих фахівців, дозволить виділити корінь проблеми і підготуватисязаздалегідь до можливого ходу подій, що, в свою чергу, дозволить Вам уникнути додаткових фінансових і часових витрат.

Фахівці компанії складуть за Вас, або нададуть грамотну юридичну консультацію в складанні договорів, претензій, Позовних заяв, касаційних (апеляційних) скарг та інших процесуальних документах, нададуть підтримку у всіх стадіях судового розгляду. Якщо Ваші інтереси ущемляют в професійній діяльності чи особистому житті (наприклад, розділ майна), все, що Вам потрібно - це звернутисядо нас за контактними координатами на сайті - наші юристи проконсультують Вас на прийомі або відвідають Вас у зручний для Вас час.

У ході юридичної консультації Вам зможуть допомогти скласти повну картину справи з юридичної точки зору, что дозволить Вам ефективно відстоювати свої права, а ми надамо Вам надійну юридичну підтримку.

Щоб ознайомитися з нашими послугами використовуйте ліве меню нашого сайту. Меню розбито на категорії, що містять інформацію про конкретні видих нашої діяльності. Юридична консультація позначена першим пунктом меню. І це не випадково. Ми поважаємо нашого клієнта і хочемо щоб він сам, в першу чергу, вирішив для себе - чи варто замовляти юридичні послуги безпосередньо, як часто буває, наприклад, при розділі майна, або прон здатний сам справитися з ситуацією. Наші фахівці проведуть кваліфікований аналіз і Ви зможете зробити свій вибір чітко уявляючи собі поточний стан справи та перспективи його розвитку.
Якщо ж Вас цікавить конкретна сфері юридичних послуг і Ви або вже отримали консультацію, лібпро не зацікавлені в ній - просимо пройти до розділів сайту, назви яких відповідають характеру послуг, в яких Ви зацікавлені.


Основними напрямками нашої адвокатської діяльності є надання всього Спектра юридичних послуг, який включає в себе наступні напрямки:

Юридична допомога у кримінальних справах, яка включає в себе захист адвокатом у кримінальних справах на стадії дізнання, адвокатом по кримінальних справах на стадіі попереднього слідства і адвокатом у кримінальних справах в судах будь-якої інстанції, у тому числі: апеляційний, касаційної і наглядовий порядок. Юрист нашої компанії грамотно та професійно складе необхідні документи для захисту в суді, а адвокат зробить все, що залежить від нього в судовомупроцесі та на етапі досудового слідства.
Юридична допомога при ДТП будь-якої складності, в тому числі з виїздом юриста на місце ДТП в будь-який час. Можлива юридична консультація по телефону.
Юридична допомога з традиційним цивільним дЕлам в судах загальної юрисдикції. Тільки висококваліфікований юрист може швидко і ефективно вирішити сімейні та майнові суперечки, врегулювати відносини з роботодавцем, в повній мірі з огляду на інтереси клієнта.
Юридична консультація, досудова подготовка та ведення судових та арбітражних справ, представлення інтересів клієнтів у судових і арбітражних органах Росії.
Надання кваліфікованої юридичної допомоги у прийнятті правильного рішення з податкових, фінансових, правових та інших проблем. Наш адвокат по господарственним спорах має велику практику, що гарантує успіх.
Надання юридичної консультації та підготовка правової документації з питань банківського, комерційного, фінансового, податкового, митного, інвестиційного законодавства. Грамотний юрист, Занімающійся даними питаннями дозволить вам заощадити не тільки час, але й гроші.
Захист юристом інтересів прав власника та зацікавлених осіб з питань придбання, володіння і розпорядження власністю, перевірка юридичної чистоти угоди, а також уЕден справ щодо державної реєстрації власності, представлення інтересів власників та інших осіб з питань нерухомості в судах різної юрисдикції. Юридичні консультації з усіх перерахованих вище питань.

Так само наш портал надаєбезкоштовну юридичну консультацію по телефону, для громадян, а також юридичних осіб - власників бізнесу та їх представників, фахівців компаній з економіки, фінансів і права.

Щоб отримати безкоштовну юридичну консультацію, достатично заповнити форму, в якій попередньо описати суть Вашого питання, і вже протягом декількох хвилин (або в зазначений Вами зручний час) з Вами зв'яжуться фахівці для проведення кваліфікованої анонімної безкоштовної юридичної консультації.


 
Як поступати при ДТП?
04.03.2008
Готуємося до звільнення?
04.03.2008
Скупий платить двічі
04.03.2008
 
 
ПОСИЛАННЯ  
 
  Юридична консультація
 
  Реєстрація, ліквідація підприємств
 
  Реєстрація інвестицій
 
  Ліцензування, сертифікація
 
  Абонентське обслуговування
 
  Захист в судах
 
  Захист прав споживачів
 
  Зовнішньоекономічна діяльність
 
  Юридична фірма
 
  Юридична компанія
 
ПАРТНЕРЫ
 
@ 2009-2021 юридичні послуги: urkon.info