Послуги
 
Законодавство
 
Юридична консультація
 
Контакти
 
Статті
 
АДМІНІСТРАТИВНІ СПРАВИ юридична фірма Харків
МАЙНОВІ СПРАВИ
 
ЮРИДИЧНА КОНСУЛЬТАЦІЯ
 
 
Сімейні справи
 
КРИМІНАЛЬНІ СПРАВИ
ЗЕМЕЛЬНІ СПРАВИ Трудові справи ДТП
     
     
 
РОЗДIЛИ  
 
  Послуги
 
  Законодавство
 
  Юридична консультація
 
  Контакти
 
  Статті
 
(093) 617-03-95
НОВИНИ  
     
  Податкові спори ЮК м. Харків  
  03.05.2008  
     
  Готуємося до звільнення?  
  04.03.2008  
     
  Як поступати при ДТП?  
  04.03.2008  
     
  Скупий платить двічі  
  04.03.2008  
     

 

Головна » Статті
Захист прав споживачів  

Захист прав споживачів ЮФ м. Харків

Кожен з нас, незалежно від того, чим він займається, де працює, яке соціальне становище займає, протягомнии всей своей жизни є споживачем. Не секрет, що часто ми стикаємося з тим, що нас обраховують в касі, продають товар низької якості, що не надають повної та достатньої інформації про товар чи послугу, а коли в процесі експлуатації, у вироби виявляється шлюб, нам відмовляють уобмін товару або повернення грошей.

Ми настільки звикли до подібних ситуацій, що у багатьох опускаються руки і втрачається надія на те, що можна відстояти свої права споживача. На самом деле боротися треба, просто необхідно, і навіть не тільки для того, щоб повернути своїгроші, а для того, щоб принципово змінити ситуацію - змусити недобросовісних продавців, виробників товарів чи послуг поважати нас і наші права. Ось кілька конкретних прикладів.

Ви придбали в магазині туфлі, дублянку, телевізор, меблі, холодильник чи любой інший товар. Але, не встигнувши насолодитися покупкою, Ви помічаєте, що товар бракований. Ми всі діти нашої країни і прекрасно знаємо, що не кожен магазин з легкістю йде на обмін товару або повернення грошей.

У даній ситуації, звернувшись до нас, тобто в юридичну компанію м. Харків, Ви отримаєте кваліфіковану допомогу юриста. Ми визначимо найкращий варіант поведінки: намагатися залагодити справу миром або складати позовну заяву і подавати його до суду. У будь-якому випадку, разом, наші шанси на перемогу різко збільшуються.

Ви незадоволеніякістю ремонту. Ви вирішили зробити ремонт у квартирі або офісі, побудувати заміський будинок або виробниче приміщення. Будівельники, яких ви запросили, до укладення договору були - сама люб'язність. Однак після отримання авансу все змінилося. І темпи ремонту, і обсяги, і якість - не те, прояких Ви домовлялися. Будівельники ж стверджують, що все виконано згідно з підписаним договором, якому спочатку Ви не надали великого значення.

Фахівці юридичної фірми м. Харків проведуть юридичний аналіз укладеного договору, отримають експертізу кошторисної документації. На цій підставі ви зможете вимагати усунення недоліків або звернутися до суду для стягнення неустойки, переплати, збитку.

Не бійтеся боротися за свої права - разом ми реальна сила! Ваше бажання, плюс наші знання та досвід --запорука успіху.


 
Скупий платить двічі
04.03.2008
Готуємося до звільнення?
04.03.2008
Податкові спори ЮК м. Харків
03.05.2008
 
 
ПОСИЛАННЯ  
 
  Юридична консультація
 
  Реєстрація, ліквідація підприємств
 
  Реєстрація інвестицій
 
  Ліцензування, сертифікація
 
  Абонентське обслуговування
 
  Захист в судах
 
  Захист прав споживачів
 
  Зовнішньоекономічна діяльність
 
  Юридична фірма
 
  Юридична компанія
 
ПАРТНЕРЫ
 
@ 2009-2021 юридичні послуги: urkon.info