Послуги
 
Законодавство
 
Юридична консультація
 
Контакти
 
Статті
 
АДМІНІСТРАТИВНІ СПРАВИ юридична фірма Харків
МАЙНОВІ СПРАВИ
 
ЮРИДИЧНА КОНСУЛЬТАЦІЯ
 
 
Сімейні справи
 
КРИМІНАЛЬНІ СПРАВИ
ЗЕМЕЛЬНІ СПРАВИ Трудові справи ДТП
     
     
 
РОЗДIЛИ  
 
  Послуги
 
  Законодавство
 
  Юридична консультація
 
  Контакти
 
  Статті
 
(093) 617-03-95
НОВИНИ  
     
  Податкові спори ЮК м. Харків  
  03.05.2008  
     
  Готуємося до звільнення?  
  04.03.2008  
     
  Як поступати при ДТП?  
  04.03.2008  
     
  Скупий платить двічі  
  04.03.2008  
     

 

Головна » Статті
Юридична фірма  

Юридична фірма м. Харків

За час існування нашої юридичної фірми м. Харків ми накопичили значний досвід у вирішенні найбільш різнообразних завдань, які ставлять перед нами клієнти. Ми молоді, цілеспрямовані, працьовитих і готові направити всі свої зусилля для надання нашим клієнтам професійної допомоги з широкого кола питань, що виникають в рамках динамічно розвивається комерційного обороту.

Основні напрямки діяльності ЮФ м. Харків включають:

1. Корпоративне право. Антимонопольне законодавство. Реєстрація ТОВ і акціоненрих товариств. Офшори

1.1. Спеціїлисти юридичної фірми м. Харків здійснюють реєстрацію юридичних осіб будь-яких організаційно-правових форм господарювання, у тому числі реєстрацію ТОВ, реєстрацію ЗАТ. Наші консультанти допоможуть Вам з реєстрацією випуску акцій при установі або реорганізації акціонерного товариства, а також додаткової ЕМіссіі цінних паперів.

Ми також надаємо послуги з реєстрації некомерційних організацій та реєстрації громадських організацій.

1.2. Консультанти юридичної фірми м. Харків, маютьзначними знаннями та практичним досвідом у сфері російського антимонопольного законодавства. На основі ретельного аналізу умов планованої Вами угоди наші фахівці визначать, чи необхідно Вашої організації звертатися в антимонопольні органи. У разі необхідності ми готові пропозожити Вам свої послуги з отримання попередньої згоди, або наступного повідомлення антимонопольного органу про досконалої угоді.

1.3. Ми надаємо послуги з акредитації представництв іноземних компаній і правовому супроводу їхдіяльності на території України, а також з акредитації філій іноземних юридичних осіб. Реєстрація представництва та відкриття філії можливі тільки з дозволу акредитив органу.

1.4. Налагоджені протягом багатьох років партнерскіе зв'язку з реєстраційними агентами у багатьох офшорних і нізконалогових юрисдикціях допомагають нам здійснювати реєстрацію офшорних компаній в найкоротші терміни та за конкурентними цінами. Тут Ви знайдете загальну інформацію про офшорних юрисдикціях, а також ціни на наші послуги з реєстрації офшорів.

Крім того, ми допоможемо Вам відкрити банківський рахунок для створеної офшорної компанії в банках Швейцарії (UBS), Кіпру (Marfin Popular Bank, Hellenic Bank), Прибалтики (Aizkraukles Banka, Snoras та ін.)

Офшор (також Ви можете встретіть написання з одним "ф": "офшор") - це компанія, яка не веде господарської діяльності в країні своєї реєстрації, а власники такої компанії не є резидентами країни, в якій створена така компанія.

2. Представництво в судах загальної Юрісдикції, арбітражних судах
Наші фахівці здійснюють представництво клієнта в арбітражних судах з економічних спорів та інших справ, пов'язаних зі здійсненням підприємницької діяльності. Ми маємо успішний досвід захисту інтересів наших клієнтів посамим різним категоріям справ як майнового, так і немайнового характеру, в тому числі по податкових спорах, по спорам про невиконанні зобов'язань за різними договорами, з корпоративних спорів, у справах про захист інтелектуальної власності та ін


Одним з профільних напрямків нашої юридичної фірми є третейську розгляд. Фахівці нашої компанії в досконало володіють усіма деталями й тонкощами процедурноих розходжень, що є в діяльності внутрішніх третейських судів, міжнародних комерційних інституціональних арбітражів та арбітражів, формуються ad hoc.

4. Супровід угод з нерухомістю

Одним з пріоритетнихнапрямків діяльності нашої компанії є правовий супровід угод з нерухомістю, що включає перевірку документів і правового титулу (процедура "due diligence"), підготовку договорів та інших документів, реєстрацію нерухомості та угод неї, а також вирішення спорів, виникаєщо кається з порушення зобов'язань за такими угодами.

5. Послуги в області міграційного законодавства. Дозвіл на роботу

Юридична фірма м. Харків надає правову підтримку юридичним особам, найматина роботу іноземних громадян, а також іноземним громадянам, що здійснюють трудову діяльність на території України. Наші юристи надають послуги з оформлення необхідних документів, серед яких - дозвіл на залучення і використання іноземної робочої сили, а також дозвіл на роботуту - в стислі терміни, що дозволяє клієнту заощадити значну кількість часу і уникнути необгрунтованих затримок з боку державних органів.


 
Податкові спори ЮК м. Харків
03.05.2008
Скупий платить двічі
04.03.2008
Як поступати при ДТП?
04.03.2008
 
 
ПОСИЛАННЯ  
 
  Юридична консультація
 
  Реєстрація, ліквідація підприємств
 
  Реєстрація інвестицій
 
  Ліцензування, сертифікація
 
  Абонентське обслуговування
 
  Захист в судах
 
  Захист прав споживачів
 
  Зовнішньоекономічна діяльність
 
  Юридична фірма
 
  Юридична компанія
 
ПАРТНЕРЫ
 
@ 2009-2021 юридичні послуги: urkon.info