Послуги
 
Законодавство
 
Юридична консультація
 
Контакти
 
Статті
 
АДМІНІСТРАТИВНІ СПРАВИ юридична фірма Харків
МАЙНОВІ СПРАВИ
 
ЮРИДИЧНА КОНСУЛЬТАЦІЯ
 
 
Сімейні справи
 
КРИМІНАЛЬНІ СПРАВИ
ЗЕМЕЛЬНІ СПРАВИ Трудові справи ДТП
     
     
 
РОЗДIЛИ  
 
  Послуги
 
  Законодавство
 
  Юридична консультація
 
  Контакти
 
  Статті
 
(093) 617-03-95
НОВИНИ  
     
  Податкові спори ЮК м. Харків  
  03.05.2008  
     
  Готуємося до звільнення?  
  04.03.2008  
     
  Як поступати при ДТП?  
  04.03.2008  
     
  Скупий платить двічі  
  04.03.2008  
     

 

Головна » Статті
Юридична компанія  

Юридична компанія м. Харків

Юридична Компанія м. Харків надає юридичні послуги в області корпоративного, договірнихого права, а так само у сфері нерухомості.

Спеціалізація юридичної Компанії в м. Харків - надання юридичних послуг господарюючим суб'єктам українського бізнесу з моменту створення юридичної особи, супровід будь-яких корпоративних змін у діяльності юридичніских осіб, забезпечення захисту бізнесу від незаконних рейдерських дій, реорганізація і ліквідація юридичних осіб, а також будь-які консультації в області корпоративного, договірного права, а так само у сфері нерухомості.

Юридична Компанія м. Харків надасть послуги по сопроводінню угод з акціями та угод з частками в статутному капіталі юридичних осіб, а також допоможе здійснити процедури збільшення або зменшення статутного капіталу в суворій відповідності з чинним законодавством.

Юридична Компанія м. Харків надасть спеціалізірованние юридичні послуги та проконсультує клієнтів з питань правового захисту бренду (товарного знаку): складе юридичний висновок про охороноздатності товарних знаків і рекламних слоганів, організує процес державну реєстрацію товарних знаків, а також ліцензійних і субліцензіоннихдоговорів.

Правовий аудит установчих документів діючих юридичних осіб за різний часовий період на предмет відповідності корпоративних (установчих та пов'язаних з ними) документів чинному законодавству та оцінки ризиків можливості пред'явлення претензій з боку контролюючих органів, так само є одним з напрямків діяльності юридична Компанія м. Харків.

Фахівці юридична Компанія м. Харків - високопрофесійні дипломовані юристи. Юридичні послуги, що надаються командою нашихфахівців, мають під собою постійна практичний досвід у сфері корпоративного, договірного права та в сфері нерухомості.


 
Податкові спори ЮК м. Харків
03.05.2008
Скупий платить двічі
04.03.2008
Готуємося до звільнення?
04.03.2008
 
 
ПОСИЛАННЯ  
 
  Юридична консультація
 
  Реєстрація, ліквідація підприємств
 
  Реєстрація інвестицій
 
  Ліцензування, сертифікація
 
  Абонентське обслуговування
 
  Захист в судах
 
  Захист прав споживачів
 
  Зовнішньоекономічна діяльність
 
  Юридична фірма
 
  Юридична компанія
 
ПАРТНЕРЫ
 
@ 2009-2021 юридичні послуги: urkon.info